Gratis Voetbal Kijken!

Gratis Voetbal Kijken!

Gratis Voetbal Kijken!

FREESOCCER – Gratis voetbalwedstrijden kijken? Dan ben je bij Freesoccer op het juiste adres. Naast de Nederlandse voetbalcompetities kan je hier ook streamlinkjes vinden om gratis naar alle overige Europese voetbalcompetities te kijken.

Naast alle Europese competities vind je hier ook linkjes naar de wedstrijden in de Champions League, Europa League, Nations League, Conference League, EK, WK en Olympische Spelen. Dus voor alles wat met voetbal te maken heeft ben je hier op het juiste adres!

STREAMLINKJES

Gratis Voetbal Kijken!

Gratis KNVB Eredivisie wedstrijden kijken!

Naast de linkjes op de website kan je alle eredivisie wedstrijden ook vinden onder deze KNVB Eredivisie link!

Gratis KNVB Keuken Kampioen Divisie wedstrijden kijken!

Naast de linkjes op de website kan je alle Keuken Kampioen Divisie wedstrijden ook vinden onder deze Keuken Kampioen Divisie link!

Webplayers KNVB Beker Toernooi

Naast de linkjes op de website kan je alle wedstrijden in het KNVB Beker toernooi ook vinden op de web pagina’s 141 t/m 144: webpage 141, webpage 142, webpage 143, webpage 144, webpage 145, webpage 146.

Programma Eredivisie

DATUMTHUISUITAANV:
2022-08-26NECFC Groningen20.00
2022-08-27Go Ahead EaglesSparta Rotterdam16.30
2022-08-27VitesseRKC Waalwijk18.45
2022-08-27FeyenoordFC Emmen20.00
2022-08-27SC HeerenveenFortuna Sittard21.00
2022-08-28FC UtrechtAjax12.15
2022-08-28ExcelsiorPSV14.30
2022-08-28FC VolendamFC Twente14.30/16.45*
2022-08-28SC CambuurAZ Alkmaar16.45/14.30*
2022-09-02Fortuna SittardFC Utrecht20.00
2022-09-03AjaxSC Cambuur16.30
2022-09-03FC TwentePSV18.45
2022-09-03Sparta RotterdamFC Volendam20.00
2022-09-03Go Ahead EaglesFeyenoord21.00
2022-09-04RKC WaalwijkExcelsior12.15
2022-09-04FC EmmenAZ Alkmaar14.30
2022-09-04SC HeerenveenNEC14.30
2022-09-04FC GroningenVitesse16.45
2022-09-09FC VolendamGo Ahead Eagles20.00
2022-09-10NECFortuna Sittard16.30
2022-09-10AjaxSC Heerenveen18.45
2022-09-10ExcelsiorFC Emmen20.00***
2022-09-10PSVRKC Waalwijk21.00*
2022-09-11FC UtrechtVitesse12.15
2022-09-11SC CambuurFC Groningen14.30
2022-09-11AZ AlkmaarFC Twente14.30/16.45**
2022-09-11FeyenoordSparta Rotterdam16.45/14.30**
2022-09-16FC UtrechtNEC20.00
2022-09-17Sparta RotterdamFC Groningen16.30
2022-09-17VitesseFC Volendam18.45
2022-09-17RKC WaalwijkSC Cambuur20.00
2022-09-17Fortuna SittardExcelsior21.00
2022-09-18Go Ahead EaglesFC Emmen12.15
2022-09-18PSVFeyenoord14.30
2022-09-18SC HeerenveenFC Twente14.30
2022-09-18AZ AlkmaarAjax16.45
2022-10-01SC CambuurPSV16.30
2022-10-01ExcelsiorFC Utrecht18.45
2022-10-01AjaxGo Ahead Eagles20.00
2022-10-01FC TwenteVitesse20.00
2022-10-01FC GroningenAZ Alkmaar21.00
2022-10-02FC EmmenSC Heerenveen12.15
2022-10-02Fortuna SittardFC Volendam14.30
2022-10-02NECFeyenoord14.30
2022-10-02RKC WaalwijkSparta Rotterdam16.45
2022-10-07FC GroningenRKC Waalwijk20.00
2022-10-08FC VolendamAjax18.45
2022-10-08NECExcelsior20.00
2022-10-08Sparta RotterdamFC Emmen20.00
2022-10-08SC HeerenveenPSV21.00*
2022-10-09Go Ahead EaglesSC Cambuur12.15
2022-10-09FeyenoordFC Twente14.30
2022-10-09VitesseFortuna Sittard14.30
2022-10-09FC UtrechtAZ Alkmaar16.45
2022-10-14FC EmmenFC Volendam20.00
2022-10-15Go Ahead EaglesSC Heerenveen18.45
2022-10-15AjaxExcelsior20.00
2022-10-15Fortuna SittardRKC Waalwijk20.00
2022-10-15SC CambuurVitesse21.00
2022-10-16Sparta RotterdamNEC12.15
2022-10-16FC TwenteFC Groningen14.30
2022-10-16PSVFC Utrecht14.30
2022-10-16AZ AlkmaarFeyenoord16.45
2022-10-22FeyenoordFortuna Sittard16.30
2022-10-22RKC WaalwijkAjax18.45
2022-10-22SC CambuurFC Twente20.00
2022-10-22VitesseFC Emmen20.00
2022-10-22FC GroningenPSV21.00
2022-10-23ExcelsiorAZ Alkmaar12.15
2022-10-23FC VolendamSC Heerenveen14.30
2022-10-23NECGo Ahead Eagles14.30
2022-10-23FC UtrechtSparta Rotterdam16.45

Programma Keuken Kampioen Divisie

 DatumThuisUitTijd
4vrijdag 26 augustus 2022Almere City FCFC Den Bosch20:00
4vrijdag 26 augustus 2022FC EindhovenJong AZ20:00
4vrijdag 26 augustus 2022De GraafschapFC Dordrecht20:00
4vrijdag 26 augustus 2022TOP OssVVV-Venlo20:00
4vrijdag 26 augustus 2022PEC ZwolleJong PSV20:00
4vrijdag 26 augustus 2022Roda JCNAC Breda20:00
4vrijdag 26 augustus 2022TelstarHelmond Sport20:00
4zondag 28 augustus 2022ADO Den HaagJong Ajax12:15
4maandag 29 augustus 2022Jong FC UtrechtWillem II20:00
4maandag 29 augustus 2022Heracles AlmeloMVV20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
5donderdag 1 september 2022TelstarDe Graafschap20:00
5vrijdag 2 september 2022FC Den BoschPEC Zwolle20:00
5vrijdag 2 september 2022Helmond SportAlmere City FC20:00
5vrijdag 2 september 2022NAC BredaFC Eindhoven20:00
5vrijdag 2 september 2022VVV-VenloJong FC Utrecht20:00
5vrijdag 2 september 2022Willem IIADO Den Haag20:00
5zondag 4 september 2022MVVRoda JC12:15
5maandag 5 september 2022Jong AjaxHeracles Almelo20:00
5maandag 5 september 2022Jong AZFC Dordrecht20:00
5maandag 5 september 2022Jong PSVTOP Oss20:00
6vrijdag 9 september 2022ADO Den HaagJong AZ20:00
6vrijdag 9 september 2022Almere City FCTelstar20:00
6vrijdag 9 september 2022FC DordrechtFC Den Bosch20:00
6vrijdag 9 september 2022FC EindhovenMVV20:00
6vrijdag 9 september 2022De GraafschapNAC Breda20:00
6vrijdag 9 september 2022Heracles AlmeloVVV-Venlo20:00
6vrijdag 9 september 2022TOP OssJong Ajax20:00
6vrijdag 9 september 2022PEC ZwolleWillem II20:00
6vrijdag 9 september 2022Roda JCJong PSV20:00
6vrijdag 9 september 2022Jong FC UtrechtHelmond Sport20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
8maandag 12 september 2022Jong AjaxNAC Breda20:00
8maandag 12 september 2022Almere City FCFC Eindhoven20:00
8maandag 12 september 2022Jong AZPEC Zwolle20:00
8maandag 12 september 2022Jong PSVFC Den Bosch20:00
8maandag 12 september 2022Roda JCDe Graafschap20:00
8maandag 12 september 2022Jong FC UtrechtADO Den Haag20:00
7vrijdag 16 september 2022FC EindhovenRoda JC20:00
7vrijdag 16 september 2022De GraafschapAlmere City FC20:00
7vrijdag 16 september 2022Helmond SportFC Dordrecht20:00
7vrijdag 16 september 2022MVVJong Ajax20:00
7vrijdag 16 september 2022NAC BredaJong FC Utrecht20:00
7vrijdag 16 september 2022PEC ZwolleADO Den Haag20:00
7vrijdag 16 september 2022TelstarHeracles Almelo20:00
7vrijdag 16 september 2022VVV-VenloJong PSV20:00
7vrijdag 16 september 2022Willem IIJong AZ20:00
7zaterdag 17 september 2022FC Den BoschTOP Oss16:30
8n.t.bFC DordrechtMVVn.t.b
8n.t.bHeracles AlmeloHelmond Sportn.t.b
8n.t.bTOP OssWillem IIn.t.b
8n.t.bVVV-VenloTelstarn.t.b
DatumThuisteamUitteamTijd
9vrijdag 30 september 2022ADO Den HaagJong PSV20:00
9vrijdag 30 september 2022Almere City FCRoda JC20:00
9vrijdag 30 september 2022FC Den BoschHeracles Almelo20:00
9vrijdag 30 september 2022FC EindhovenFC Dordrecht20:00
9vrijdag 30 september 2022De GraafschapJong AZ20:00
9vrijdag 30 september 2022Helmond SportTOP Oss20:00
9vrijdag 30 september 2022MVVWillem II20:00
9vrijdag 30 september 2022NAC BredaVVV-Venlo20:00
9vrijdag 30 september 2022PEC ZwolleJong Ajax20:00
9vrijdag 30 september 2022TelstarJong FC Utrecht20:00
10vrijdag 7 oktober 2022ADO Den HaagFC Eindhoven20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Jong AjaxHelmond Sport20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Jong AZNAC Breda20:00
10vrijdag 7 oktober 2022FC DordrechtPEC Zwolle20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Heracles AlmeloDe Graafschap20:00
10vrijdag 7 oktober 2022TOP OssMVV20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Jong PSVTelstar20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Roda JCVVV-Venlo20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Jong FC UtrechtAlmere City FC20:00
10vrijdag 7 oktober 2022Willem IIFC Den Bosch20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
11vrijdag 14 oktober 2022Almere City FCJong Ajax20:00
11vrijdag 14 oktober 2022FC Den BoschJong AZ20:00
11vrijdag 14 oktober 2022FC EindhovenTOP Oss20:00
11vrijdag 14 oktober 2022De GraafschapJong FC Utrecht20:00
11vrijdag 14 oktober 2022Helmond SportWillem II20:00
11vrijdag 14 oktober 2022MVVJong PSV20:00
11vrijdag 14 oktober 2022NAC BredaADO Den Haag20:00
11vrijdag 14 oktober 2022PEC ZwolleHeracles Almelo20:00
11vrijdag 14 oktober 2022TelstarRoda JC20:00
11vrijdag 14 oktober 2022VVV-VenloFC Dordrecht20:00
12vrijdag 21 oktober 2022ADO Den HaagDe Graafschap20:00
12vrijdag 21 oktober 2022FC DordrechtNAC Breda20:00
12vrijdag 21 oktober 2022Heracles AlmeloFC Eindhoven20:00
12vrijdag 21 oktober 2022MVVFC Den Bosch20:00
12vrijdag 21 oktober 2022TOP OssRoda JC20:00
12vrijdag 21 oktober 2022Willem IIAlmere City FC20:00
12maandag 24 oktober 2022Jong AjaxVVV-Venlo20:00
12maandag 24 oktober 2022Jong AZTelstar20:00
12maandag 24 oktober 2022Jong PSVHelmond Sport20:00
12maandag 24 oktober 2022Jong FC UtrechtPEC Zwolle20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
13vrijdag 28 oktober 2022Almere City FCHeracles Almelo20:00
13vrijdag 28 oktober 2022FC Den BoschNAC Breda20:00
13vrijdag 28 oktober 2022FC EindhovenJong PSV20:00
13vrijdag 28 oktober 2022De GraafschapTOP Oss20:00
13vrijdag 28 oktober 2022Helmond SportADO Den Haag20:00
13vrijdag 28 oktober 2022PEC ZwolleMVV20:00
13vrijdag 28 oktober 2022Roda JCJong FC Utrecht20:00
13vrijdag 28 oktober 2022TelstarFC Dordrecht20:00
13vrijdag 28 oktober 2022VVV-VenloJong AZ20:00
13maandag 31 oktober 2022Jong AjaxWillem II20:00
14vrijdag 4 november 2022ADO Den HaagVVV-Venlo20:00
14vrijdag 4 november 2022FC Den BoschDe Graafschap20:00
14vrijdag 4 november 2022FC DordrechtJong Ajax20:00
14vrijdag 4 november 2022MVVHelmond Sport20:00
14vrijdag 4 november 2022NAC BredaTelstar20:00
14vrijdag 4 november 2022TOP OssPEC Zwolle20:00
14vrijdag 4 november 2022Willem IIHeracles Almelo20:00
14maandag 7 november 2022Jong AZRoda JC20:00
14maandag 7 november 2022Jong PSVAlmere City FC20:00
14maandag 7 november 2022Jong FC UtrechtFC Eindhoven20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
15vrijdag 11 november 2022De GraafschapJong PSV20:00
15vrijdag 11 november 2022PEC ZwolleFC Eindhoven20:00
15vrijdag 11 november 2022Roda JCHelmond Sport20:00
15vrijdag 11 november 2022TelstarADO Den Haag20:00
15vrijdag 11 november 2022TOP OssJong AZ20:00
15vrijdag 11 november 2022VVV-VenloWillem II20:00
15vrijdag 11 november 2022Heracles AlmeloNAC Breda20:00
15zondag 13 november 2022Almere City FCFC Dordrecht12:15
15maandag 14 november 2022Jong AjaxFC Den Bosch20:00
15maandag 14 november 2022Jong FC UtrechtMVV20:00
16donderdag 17 november 2022Jong PSVJong FC Utrecht18:45
16donderdag 17 november 2022Jong AZJong Ajax21:00
16vrijdag 18 november 2022FC EindhovenTelstar18:45
16vrijdag 18 november 2022Helmond SportDe Graafschap21:00
16zaterdag 19 november 2022FC Den BoschVVV-Venlo16:30
16zaterdag 19 november 2022Heracles AlmeloTOP Oss18:45
16zaterdag 19 november 2022NAC BredaPEC Zwolle21:00
16zondag 20 november 2022FC DordrechtWillem II14:30
16zondag 20 november 2022MVVAlmere City FC16:45
16zondag 20 november 2022ADO Den HaagRoda JC20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
17zondag 11 december 2022Willem IINAC Breda12:15
17zondag 11 december 2022Almere City FCADO Den Haag14:30
17zondag 11 december 2022De GraafschapFC Eindhoven14:30
17zondag 11 december 2022Jong AjaxJong FC Utrecht14:30
17zondag 11 december 2022TelstarFC Den Bosch14:30
17zondag 11 december 2022TOP OssFC Dordrecht14:30
17zondag 11 december 2022VVV-VenloMVV14:30
17zondag 11 december 2022Roda JCHeracles Almelo14:30
17maandag 12 december 2022Jong AZJong PSV18:45
17maandag 12 december 2022PEC ZwolleHelmond Sport21:00
18donderdag 15 december 2022Jong PSVJong Ajax20:00
18vrijdag 16 december 2022ADO Den HaagTOP Oss20:00
18vrijdag 16 december 2022FC EindhovenVVV-Venlo20:00
18vrijdag 16 december 2022De GraafschapWillem II20:00
18vrijdag 16 december 2022Helmond SportFC Den Bosch20:00
18vrijdag 16 december 2022Heracles AlmeloFC Dordrecht20:00
18vrijdag 16 december 2022NAC BredaAlmere City FC20:00
18vrijdag 16 december 2022Roda JCPEC Zwolle20:00
18vrijdag 16 december 2022TelstarMVV20:00
18vrijdag 16 december 2022Jong FC UtrechtJong AZ20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
19vrijdag 6 januari 2023Jong AjaxFC Eindhoven20:00
19vrijdag 6 januari 2023Jong AZHeracles Almelo20:00
19vrijdag 6 januari 2023FC Den BoschJong FC Utrecht20:00
19vrijdag 6 januari 2023FC DordrechtADO Den Haag20:00
19vrijdag 6 januari 2023MVVDe Graafschap20:00
19vrijdag 6 januari 2023NAC BredaJong PSV20:00
19vrijdag 6 januari 2023TOP OssTelstar20:00
19vrijdag 6 januari 2023PEC ZwolleAlmere City FC20:00
19vrijdag 6 januari 2023VVV-VenloHelmond Sport20:00
19vrijdag 6 januari 2023Willem IIRoda JC20:00
20vrijdag 13 januari 2023ADO Den HaagMVV20:00
20vrijdag 13 januari 2023Heracles AlmeloPEC Zwolle20:00
20vrijdag 13 januari 2023De GraafschapJong Ajax20:00
20vrijdag 13 januari 2023FC EindhovenFC Den Bosch20:00
20vrijdag 13 januari 2023Helmond SportNAC Breda20:00
20vrijdag 13 januari 2023Roda JCTOP Oss20:00
20vrijdag 13 januari 2023TelstarJong AZ20:00
20zondag 15 januari 2023Almere City FCWillem II12:15
20maandag 16 januari 2023Jong FC UtrechtFC Dordrecht20:00
20maandag 16 januari 2023Jong PSVVVV-Venlo20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
21vrijdag 20 januari 2023Almere City FCDe Graafschap20:00
21vrijdag 20 januari 2023FC Den BoschJong PSV20:00
21vrijdag 20 januari 2023MVVHeracles Almelo20:00
21vrijdag 20 januari 2023PEC ZwolleVVV-Venlo20:00
21vrijdag 20 januari 2023TOP OssNAC Breda20:00
21vrijdag 20 januari 2023Willem IIFC Eindhoven20:00
21zaterdag 21 januari 2023FC DordrechtTelstar16:30
21zondag 22 januari 2023ADO Den HaagJong FC Utrecht12:15
21maandag 23 januari 2023Jong AjaxRoda JC20:00
21maandag 23 januari 2023Jong AZHelmond Sport20:00
22vrijdag 27 januari 2023FC Den BoschMVV20:00
22vrijdag 27 januari 2023FC EindhovenHeracles Almelo20:00
22vrijdag 27 januari 2023Helmond SportJong Ajax20:00
22vrijdag 27 januari 2023NAC BredaJong AZ20:00
22vrijdag 27 januari 2023PEC ZwolleTOP Oss20:00
22vrijdag 27 januari 2023Roda JCFC Dordrecht20:00
22vrijdag 27 januari 2023TelstarAlmere City FC20:00
22vrijdag 27 januari 2023VVV-VenloADO Den Haag20:00
22maandag 30 januari 2023Jong PSVWillem II20:00
22maandag 30 januari 2023Jong FC UtrechtDe Graafschap20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
23vrijdag 3 februari 2022ADO Den HaagNAC Breda20:00
23vrijdag 3 februari 2022Almere City FCJong PSV20:00
23vrijdag 3 februari 2022FC DordrechtFC Eindhoven20:00
23vrijdag 3 februari 2022De GraafschapTelstar20:00
23vrijdag 3 februari 2022Heracles AlmeloJong FC Utrecht20:00
23vrijdag 3 februari 2022TOP OssFC Den Bosch20:00
23vrijdag 3 februari 2022Willem IIHelmond Sport20:00
23zondag 5 februari 2022Roda JCMVV14:30
23maandag 6 februari 2022Jong AjaxPEC Zwolle20:00
23maandag 6 februari 2022Jong AZVVV-Venlo20:00
24vrijdag 10 februari 2022FC Den BoschJong Ajax20:00
24vrijdag 10 februari 2022FC EindhovenAlmere City FC20:00
24vrijdag 10 februari 2022Helmond SportRoda JC20:00
24vrijdag 10 februari 2022MVVTOP Oss20:00
24vrijdag 10 februari 2022NAC BredaDe Graafschap20:00
24vrijdag 10 februari 2022PEC ZwolleJong AZ20:00
24vrijdag 10 februari 2022VVV-VenloHeracles Almelo20:00
24vrijdag 10 februari 2022Willem IIFC Dordrecht20:00
24maandag 13 februari 2022Jong PSVADO Den Haag20:00
24maandag 13 februari 2022Jong FC UtrechtTelstar20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
25vrijdag 17 februari 2023ADO Den HaagPEC Zwolle20:00
25vrijdag 17 februari 2023Almere City FCHelmond Sport20:00
25vrijdag 17 februari 2023FC DordrechtVVV-Venlo20:00
25vrijdag 17 februari 2023Heracles AlmeloWillem II20:00
25vrijdag 17 februari 2023TelstarJong PSV20:00
25vrijdag 17 februari 2023TOP OssFC Eindhoven20:00
25zondag 19 februari 2023De GraafschapRoda JC12:15
25maandag 20 februari 2023Jong AjaxMVV20:00
25maandag 20 februari 2023Jong AZFC Den Bosch20:00
25maandag 20 februari 2023Jong FC UtrechtNAC Breda20:00
26vrijdag 24 februari 2023FC EindhovenDe Graafschap20:00
26vrijdag 24 februari 2023Helmond SportJong FC Utrecht20:00
26vrijdag 24 februari 2023Heracles AlmeloTelstar20:00
26vrijdag 24 februari 2023NAC BredaFC Dordrecht20:00
26vrijdag 24 februari 2023Roda JCAlmere City FC20:00
26vrijdag 24 februari 2023VVV-VenloTOP Oss20:00
26vrijdag 24 februari 2023Willem IIJong Ajax20:00
26zondag 26 februari 2023FC Den BoschADO Den Haag12:15
26zondag 27 februari 2023Jong PSVJong AZ20:00
26zondag 27 februari 2023MVVPEC Zwolle20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
27vrijdag 3 maart 2023ADO Den HaagHeracles Almelo20:00
27vrijdag 3 maart 2023FC DordrechtAlmere City FC20:00
27vrijdag 3 maart 2023De GraafschapHelmond Sport20:00
27vrijdag 3 maart 2023MVVVVV-Venlo20:00
27vrijdag 3 maart 2023PEC ZwolleFC Den Bosch20:00
27vrijdag 3 maart 2023TelstarFC Eindhoven20:00
27maandag 6 maart 2023Jong AjaxTOP Oss20:00
27maandag 6 maart 2023Jong AZWillem II20:00
27maandag 6 maart 2023Jong PSVNAC Breda20:00
27maandag 6 maart 2023Jong FC UtrechtRoda JC20:00
28vrijdag 10 maart 2023Almere City FCJong FC Utrecht20:00
28vrijdag 10 maart 2023FC DordrechtDe Graafschap20:00
28vrijdag 10 maart 2023FC EindhovenJong Ajax20:00
28vrijdag 10 maart 2023Helmond SportJong PSV20:00
28vrijdag 10 maart 2023Heracles AlmeloJong AZ20:00
28vrijdag 10 maart 2023NAC BredaMVV20:00
28vrijdag 10 maart 2023TOP OssADO Den Haag20:00
28vrijdag 10 maart 2023Roda JCTelstar20:00
28vrijdag 10 maart 2023VVV-VenloFC Den Bosch20:00
28vrijdag 10 maart 2023Willem IIPEC Zwolle20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
30maandag 13 maart 2023Almere City FCVVV-Venlo20:00
30maandag 13 maart 2023FC EindhovenADO Den Haag20:00
30maandag 13 maart 2023De GraafschapPEC Zwolle20:00
30maandag 13 maart 2023NAC BredaJong Ajax20:00
30maandag 13 maart 2023Roda JCJong AZ20:00
30maandag 13 maart 2023Jong FC UtrechtJong PSV20:00
29vrijdag 17 maart 2023ADO Den HaagWillem II20:00
29vrijdag 17 maart 2023FC Den BoschFC Dordrecht20:00
29vrijdag 17 maart 2023Helmond SportTelstar20:00
29vrijdag 17 maart 2023MVVJong FC Utrecht20:00
29vrijdag 17 maart 2023TOP OssHeracles Almelo20:00
29vrijdag 17 maart 2023PEC ZwolleNAC Breda20:00
29zondag 19 maart 2023VVV-VenloRoda JC12:15
29maandag 20 maart 2023Jong AjaxAlmere City FC20:00
29maandag 20 maart 2023Jong AZFC Eindhoven20:00
29maandag 20 maart 2023Jong PSVDe Graafschap20:00
30n.t.b.FC DordrechtHelmond Sportn.t.b.
30n.t.b.Heracles AlmeloFC Den Boschn.t.b.
30n.t.b.TelstarTOP Ossn.t.b.
30n.t.b.Willem IIMVVn.t.b.
DatumThuisteamUitteamTijd
31vrijdag 31 maart 2023ADO Den HaagTelstar20:00
31vrijdag 31 maart 2023Heracles AlmeloAlmere City FC20:00
31vrijdag 31 maart 2023MVVFC Eindhoven20:00
31vrijdag 31 maart 2023TOP OssHelmond Sport20:00
31vrijdag 31 maart 2023PEC ZwolleJong FC Utrecht20:00
31vrijdag 31 maart 2023VVV-VenloNAC Breda20:00
31zondag 2 april 2023FC Den BoschWillem II12:15
31maandag 3 april 2023Jong AjaxFC Dordrecht20:00
31maandag 3 april 2023Jong AZDe Graafschap20:00
31maandag 3 april 2023Jong PSVRoda JC20:00
32vrijdag 7 april 2023Almere City FCJong AZ20:00
32vrijdag 7 april 2023FC DordrechtJong PSV20:00
32vrijdag 7 april 2023FC EindhovenPEC Zwolle20:00
32vrijdag 7 april 2023De GraafschapHeracles Almelo20:00
32vrijdag 7 april 2023Helmond SportMVV20:00
32vrijdag 7 april 2023NAC BredaFC Den Bosch20:00
32vrijdag 7 april 2023Roda JCADO Den Haag20:00
32vrijdag 7 april 2023TelstarJong Ajax20:00
32zondag 9 april 2023Willem IIVVV-Venlo12:15
32maandag 10 april 2023Jong FC UtrechtTOP Oss20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
33vrijdag 14 april 2023FC Den BoschHelmond Sport20:00
33vrijdag 14 april 2023Heracles AlmeloRoda JC20:00
33vrijdag 14 april 2023MVVFC Dordrecht20:00
33vrijdag 14 april 2023NAC BredaWillem II20:00
33vrijdag 14 april 2023PEC ZwolleTelstar20:00
33vrijdag 14 april 2023TOP OssDe Graafschap20:00
33vrijdag 14 april 2023VVV-VenloFC Eindhoven20:00
33zondag 16 april 2023ADO Den HaagAlmere City FC12:15
33maandag 17 april 2023Jong AjaxJong PSV20:00
33maandag 17 april 2023Jong AZJong FC Utrecht20:00
34vrijdag 21 april 2023Almere City FCPEC Zwolle20:00
34vrijdag 21 april 2023FC DordrechtJong AZ20:00
34vrijdag 21 april 2023FC EindhovenNAC Breda20:00
34vrijdag 21 april 2023De GraafschapADO Den Haag20:00
34vrijdag 21 april 2023Helmond SportHeracles Almelo20:00
34vrijdag 21 april 2023Roda JCFC Den Bosch20:00
34vrijdag 21 april 2023TelstarVVV-Venlo20:00
34vrijdag 21 april 2023Willem IITOP Oss20:00
34maandag 24 april 2023Jong PSVMVV20:00
34maandag 24 april 2023Jong FC UtrechtJong Ajax20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
35vrijdag 28 april 2023ADO Den HaagHelmond Sport20:00
35vrijdag 28 april 2023FC Den BoschTelstar20:00
35vrijdag 28 april 2023FC EindhovenJong FC Utrecht20:00
35vrijdag 28 april 2023Heracles AlmeloJong PSV20:00
35vrijdag 28 april 2023MVVJong AZ20:00
35vrijdag 28 april 2023PEC ZwolleFC Dordrecht20:00
35vrijdag 28 april 2023TOP OssAlmere City FC20:00
35vrijdag 28 april 2023VVV-VenloJong Ajax20:00
35zaterdag 29 april 2023Willem IIDe Graafschap18:45
35zaterdag 29 april 2023NAC BredaRoda JC21:00
36vrijdag 5 mei 2023Almere City FCNAC Breda20:00
36vrijdag 5 mei 2023FC DordrechtHeracles Almelo20:00
36vrijdag 5 mei 2023De GraafschapMVV20:00
36vrijdag 5 mei 2023Helmond SportVVV-Venlo20:00
36vrijdag 5 mei 2023Roda JCFC Eindhoven20:00
36vrijdag 5 mei 2023TelstarWillem II20:00
36maandag 8 mei 2023Jong AjaxADO Den Haag20:00
36maandag 8 mei 2023Jong AZTOP Oss20:00
36maandag 8 mei 2023Jong PSVPEC Zwolle20:00
36maandag 8 mei 2023Jong FC UtrechtFC Den Bosch20:00
DatumThuisteamUitteamTijd
37vrijdag 12 mei 2023ADO Den HaagFC Dordrecht20:00
37vrijdag 12 mei 2023Jong AjaxJong AZ20:00
37vrijdag 12 mei 2023FC Den BoschAlmere City FC20:00
37vrijdag 12 mei 2023FC EindhovenHelmond Sport20:00
37vrijdag 12 mei 2023MVVTelstar20:00
37vrijdag 12 mei 2023NAC BredaHeracles Almelo20:00
37vrijdag 12 mei 2023TOP OssJong PSV20:00
37vrijdag 12 mei 2023PEC ZwolleRoda JC20:00
37vrijdag 12 mei 2023VVV-VenloDe Graafschap20:00
37vrijdag 12 mei 2023Willem IIJong FC Utrecht20:00
38vrijdag 19 mei 2023Almere City FCMVV20:00
38vrijdag 19 mei 2023Jong AZADO Den Haag20:00
38vrijdag 19 mei 2023FC DordrechtTOP Oss20:00
38vrijdag 19 mei 2023De GraafschapFC Den Bosch20:00
38vrijdag 19 mei 2023Helmond SportPEC Zwolle20:00
38vrijdag 19 mei 2023Heracles AlmeloJong Ajax20:00
38vrijdag 19 mei 2023Jong PSVFC Eindhoven20:00
38vrijdag 19 mei 2023Roda JCWillem II20:00
38vrijdag 19 mei 2023TelstarNAC Breda20:00
38vrijdag 19 mei 2023Jong FC UtrechtVVV-Venlo20:00

GRATIS KIJKEN VIA SPORTSTREAMS

FREESOCCER / F1 LIVE / SPORTSTREAM24 – Meestal kijken sportliefhebbers wedstrijden via een gratis of betaald sportkanaal op tv of internet. Hierbij kunnen de kosten flink oplopen. Er is echter een goed alternatief, kijken via een gratis ‘streams’. Via zo’n gratis stream kan je met een internet verbinding op je pc, laptop, mobiele telefoon of je smart tv gratis films, televisie en sportwedstrijden kijken. Bekende streamingsites zijn LiveTVHesgoal TVHesgoal.comVECDN en Livesoccertv.

Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om via zo’n stream gratis naar voetbalwedstrijden te kijken. Meestal kan je zo op eenvoudige wijze alle eredivisie, eerste divisie maar ook UEFA Champions League, Europa League, Conference League, Nations League, EK’s en WK’s kijken. Maar er is natuurlijk meer als alleen voetbal. Zo zijn er ook prima werkende linkjes te vinden om Formule 1, 2 of 3 races te kijken en niet te vergeten de MotoGP en de MXGP.

In het voorjaar pakken de wielrenners weer de fiets om zich te melden voor de voorjaarsklassiekers en alle andere grote wedstrijden en koersen. In de herfst stappen de veldrijders op hun fiets om de nodige ritten door de blubber te voltooien. Ja en dan is er nog veel sport. Zo zijn er streams voor o.a. tennis, darten, zwemmen, hockey, atletiek, judo, boksen, schaatsen, shorttrack, volleybal of andere niet genoemde sporten beschikbaar. Dus zet deze sportpagina bij jou favorieten zodat je geen enkele sportwedstrijd of groot sportevenement hoeft te missen! Want bij FREESOCCER / F1 LIVE en SPORTSTREAM24 zit je goed en hoef je niets te missen!